Get Adobe Flash player

Все, що живе на світі,

Уміє розмовляти.

Уміють говорити Зайці і зайченята,

По-своєму говорять

І риби серед моря,

І у садочку пташка,

І у траві комашка...

Говорять навіть квіти

З блискучими зірками...

А як говорять діти? -

Так, як навчає мама!

Надзвичайно швидкі темпи, якими дитина опановує мову, здавна вражають як батьків, так і вчених, котрі вивчають проблему дитячого розвитку.

Саме логопедичні знання допомагають батькам правильно оцінити мовленнєвий розвиток своєї дитини, вчасно звернути увагу на можливі проблеми, аби не втратити дорогоцінного часу для якнайшвидшого їх подолання.

Кожна дитина, яка приходить у цей світ, унікальна і неповторна. Кожна є маленькою особистістю зі своїм характером і світобаченням, своїми радощами і печалями. І найважливіше завдання дорослого - не лише оточити дитину любов'ю і ласкою, а й зрозуміти дитячу душу, допомогти дитині попередити або подолати труднощі, які можуть спіткати її на життєвому шляху.

Кожна дитина - це великий трудівник. І головна її праця - це пізнання світу. За короткий час дошкільного дитинства вона з безпорадного малюка, який повністю залежіть від дорослого, формується у маленьку людину, достатньо фізично розвинену, котра багато знає і багато чого вміє. Вона не лише оволодіває навичками самообслуговування й, за необхідності, може допомогти дорослим. З маленького немовляти дитина перетворюється на повноцінного співрозмовника, що не лише підтримує розмову, а й висловлює власні думки, роздуми, переживання, захоплення.

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
160
200
1417
4842
797515
3.238.117.56
3
0
3

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.