Get Adobe Flash player

  DSCN0439 Згідно місячного плану роботи на лютий 2024 року 16 лютого педагоги всіх 12 ти вікових груп разом з вихованцями та батьками влаштували виставку дитячих робіт та спільних робіт з батьками "Намалюю казку. Фотозвіт виставки пропонуємо передивитися під описом та оцінити майстерність як батьків, так і дітей .

    Висловлюємо подяку усім батькам, що відгукнулися на нашу пропозицію та влаштували хвилинки спільної роботи зі своїми малюками.

Детальніше: Намалюю казку

   DSCN0298 Малюємо разом з татом (конкурс малюнків до Дня захисника Вітчизни)

   Використання засобів художньо-продуктивної діяльності в ЗДО дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучитися до культури українського народу, його історії, традицій та державних символів. 

   Вихователі нашого ЗДО, вихованці та їх татусі долучилися до виставки малюнків "Малюємо разом з татом (конкурс малюнків до Дня захисника Вітчизни).

Детальніше: Малюємо разом з татом (конкурс малюнків до Дня захисника Вітчизни)

                                 DSCN0115 

          Осінь в гості завітала, нам дива подарувала!

   Блакить небес розливається всюди. Листя на деревах червонувато-жовтого кольору. Клени, немов як у казці, яскраві та красиві.

   Дерева вздовж стежки надзвичайної форми й кольору. Високі темні ялинки, теплі рожеві стовбури сосен, багряне листя осики. Наче розпечене у вогні, видніється крізь листя червоне намисто горобини.

   У дубі з дупла поважно визирає білка. Вона стрибає на землю, бере жолудь і спритно відправляється до себе в будиночок. Так маленька господиня робить запас на зиму.

   На гілці в павутинні від вітру здригнувся павучок...

Ось така вона - золота осінь!

Детальніше: Осінь в гості завітала, нам дива подарувала

  DSCN0001 У сучасній освітній системі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров"я дітей, формування в них умінь, навичок безпечної поведінки у предметному, природному, соціальному довкіллі є одним із пріоритетних. 

   Важливою складовою безпеки життєдіяльності людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до страшних наслідків.

   З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму в ЗДО засосовують цікаві форми роботи, зокрема виставки дитячих та спільних з батьками робіт.

Детальніше: Безпека дорожнього руху

 DSCN4663 Повномасштабне російське вторгнення змусило кожного українця усвідомити свою національну приналежність і замислитись над тим, що насправді означає для нас Батьківщина.

  Сьогодні патріотичне виховання переходить у площину дії. Придивіться до дошкільнят: вони вже не завчено називають національні символи, а з гордістю й трепетом малюють синьо-жовтий прапор, прикладають ручку до серця, співаючи Державний Гімн. Не тому, що так сказала вихователька, а тому що самі відчувають у цьому потребу.

  Діти жваво долучаються до волонтерських акцій і цікавляться життям країни; виготовляють поробки та малюють малюнки нашим воїнам.   

  У травні місяці 2023 року дошкільнята закладу дошкільної освіти разом зі своїми батьками влаштували виставку з морально-патріотичної теми "З Україною у серці".

Детальніше: З Україною у серці

    DSCN4360Безмежний, фантастичний, загадковий - такий далекий і водночас такий близький, такий рідний і водночас такий чужий космос вабить нас, надихає та спонукає ніколи не зупинятися досліджувати простір навколо нас, ставити складні запитання та слухати відповіді, мріяти про відкриття нових світів і вірити в існування чогось справді несподіваного. 

   І якщо побіжно знайомитись із ним ми розпочинаємо чи не від самого народження, коли вперше бачимо небо, помічаємо на нічному небосхилі зорі, спостерігаємо за тим, як сходить і заходить Сонце та змінюється Місяць, то для того, щоби вивести стосунки з ним на новий рівень, потрібно дізнатися про нього більше.

   Як саме?

   Відповідь, як завжди, у книжках - яскравих, цікавих і захопливих.

   А результат - ось такі яскраві роботи наших вихованців та їх батьків "Чарівний світ Космосу".

Детальніше: Чарівний світ Космосу

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
48
102
782
1857
1029226
3.238.71.155
1
0
1

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.