Get Adobe Flash player

DSCN2707   Виготовляти різноманітні чудасії з пластиліну можна наодинці, в компанії однолітків або з дорослими, в сімейному колі. Творчий процес принесе задоволення і тим, хто бере в ньому участь, і тим, хто отримає чудовий подарунок, виготовлений "своїми руками".

  Маленькі вихованці нашого закладу дошкільної освіти та їх батьки радо відгукнулися на пропозицію влаштувати виставку виробів з пластиліну. 

  На виставку презентували цікаві та креативні поробки. Всі учасники проявили фантазію, винахідливість та творчість.

Детальніше: Пластилінові фантазії

   DSCN3226 Згідно річного та місячного планів днз на 2017-2018 навчальний рік 16 травня 2018 року батьки та вихованці нашого закладу освіти взяли активну участь у виставці "Об"ємні картини весняної днини".

    Аплікація - цікавий вид образотворчої діяльності. Виготовлення робіт з аплікації потребує крім наочно-дійових практичних операцій, ще й попередніх розмірковувань, аналізу поставленого завдання, підбору потрібного паперу за кольором, розміром, формою тощо.

  Під час підготовки робіт для виставки дошкільнята разом з татами, мамами, бабусями, дідусями, старшими братиками та сестричками підвищили свій рівень та навички з аплікаційної діяльності.

Детальніше: Об"ємні картини весняної днини

  DSCN2146 Щоб дитина повірила в диво й весело провела новорічні свята, зовсім не обов"язково запрошувати професійних аніматорів або пакувати валізи до Лапландії. Цікаву розвагу цілком можна влаштувати вдома, виготовляючи святкові прикраси, запрошення, листівки - привітання тощо.

  Ось і наші вихованці разом з мамами і татами виготовили такі листівки - привітання з Новим Роком.

Детальніше: Новорічні листівки

SDC11766  В дошкільному навчальному закладі №1 "Ромашка" систематично влаштовують тематичні виставки малюнків.

10.03.2016 року згідно місячного плану роботи відкрилася виставка дитячих малюнків "Мама - сонечко в сім"ї, ми промінчики її".

Детальніше: Мама - сонечко...

 SDC11284  Дуже важливо, щоб батьки стали активними помічниками вихователів в організації освітнього процесу, але для цього їх слід зацікавити життям дитини у дитячому садку.

  Участь батьків у спільній організаціх виставок є ефективним методом у зближенні сім"ї та дошкільного закладу.

Згідно річного та місячного планів 16.02.2016 року в нашому ДНЗ відбулася виставка поробок з паперу "Мама, тато, я - дружна сім"я".

  Батьки та вихованці всіх 12-ти вікових груп взяли активну участь у виставці.

Педагогічний колектив "Ромашки" дякує всім активним учасникам цієї акції та сподівається на подальшу співпрацю.

Детальніше: Мама, тато, я...

 SDC11102 Базовий компонент дошкільної освіти спрямовує зусилля педагогів на розвиток творчого потенціалу кожної дитини, на своєчасне підтримання індивідуальних досягнень, забезпечення психолого-педагогічного супроводу розвитку дошкільників. Тож перед педагогами нашого ДНЗ постала низка запитань. Як найдоцільніше спланувати освітню роботу з дітьми? Які методи і прийоми застосувати? Як створити умови для стимулювання такої важливої базової якості, як креативність? Саме так виникла ідея створити тіньовий 3-D театр. Діти дошкільного закладу із задоволенням відвідують гурткові заняття даного спрямування.

Детальніше: Тіньовий 3-D театр

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
260
326
1284
5337
429248
54.166.141.69
3
0
3

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.