Get Adobe Flash player

                                 DSCN0115 

          Осінь в гості завітала, нам дива подарувала!

   Блакить небес розливається всюди. Листя на деревах червонувато-жовтого кольору. Клени, немов як у казці, яскраві та красиві.

   Дерева вздовж стежки надзвичайної форми й кольору. Високі темні ялинки, теплі рожеві стовбури сосен, багряне листя осики. Наче розпечене у вогні, видніється крізь листя червоне намисто горобини.

   У дубі з дупла поважно визирає білка. Вона стрибає на землю, бере жолудь і спритно відправляється до себе в будиночок. Так маленька господиня робить запас на зиму.

   На гілці в павутинні від вітру здригнувся павучок...

Ось така вона - золота осінь!

Детальніше: Осінь в гості завітала, нам дива подарувала

  DSCN0001 У сучасній освітній системі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров"я дітей, формування в них умінь, навичок безпечної поведінки у предметному, природному, соціальному довкіллі є одним із пріоритетних. 

   Важливою складовою безпеки життєдіяльності людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до страшних наслідків.

   З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму в ЗДО засосовують цікаві форми роботи, зокрема виставки дитячих та спільних з батьками робіт.

Детальніше: Безпека дорожнього руху

 DSCN4663 Повномасштабне російське вторгнення змусило кожного українця усвідомити свою національну приналежність і замислитись над тим, що насправді означає для нас Батьківщина.

  Сьогодні патріотичне виховання переходить у площину дії. Придивіться до дошкільнят: вони вже не завчено називають національні символи, а з гордістю й трепетом малюють синьо-жовтий прапор, прикладають ручку до серця, співаючи Державний Гімн. Не тому, що так сказала вихователька, а тому що самі відчувають у цьому потребу.

  Діти жваво долучаються до волонтерських акцій і цікавляться життям країни; виготовляють поробки та малюють малюнки нашим воїнам.   

  У травні місяці 2023 року дошкільнята закладу дошкільної освіти разом зі своїми батьками влаштували виставку з морально-патріотичної теми "З Україною у серці".

Детальніше: З Україною у серці

    DSCN4360Безмежний, фантастичний, загадковий - такий далекий і водночас такий близький, такий рідний і водночас такий чужий космос вабить нас, надихає та спонукає ніколи не зупинятися досліджувати простір навколо нас, ставити складні запитання та слухати відповіді, мріяти про відкриття нових світів і вірити в існування чогось справді несподіваного. 

   І якщо побіжно знайомитись із ним ми розпочинаємо чи не від самого народження, коли вперше бачимо небо, помічаємо на нічному небосхилі зорі, спостерігаємо за тим, як сходить і заходить Сонце та змінюється Місяць, то для того, щоби вивести стосунки з ним на новий рівень, потрібно дізнатися про нього більше.

   Як саме?

   Відповідь, як завжди, у книжках - яскравих, цікавих і захопливих.

   А результат - ось такі яскраві роботи наших вихованців та їх батьків "Чарівний світ Космосу".

Детальніше: Чарівний світ Космосу

    DSCN3833 Витинанки з"явилися на території України в оздобленні сільських хат у середині 19 століття. Тривалий час цей вид мистецтва вважався вимираючим. Проте з"явилися майстри, які знайшли новий спосіб привернути увагу до українського ремесла, створюючи витинанки для сучасних інтер"єрів.

    Ми теж не залишаємося осторонь зберігання наших національних традицій і залучаємо дошкільнят до народної спадщини. 

    З цією метою 15.02.2022 року організовано Виставку витинанок. Наші вихованці разом зі своїми рідними проявили фантазію, творчість та виготовили різнобарвні роботи. 

    Педагогічні працівники закладу щиро дякують всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію та бажають творчої наснаги.

Детальніше: Виставка витинанок

                                                   IMG 3528 Зимові фантазії

       Зимові свята - дивовижний час, коли повсюди панує атмосфера добра, родинного затишку, особливої єдності.

       Шукаючи нові ефективні формати співпраці й спілкування всіх учасників освітнього процесу ( педагогів, адміністрації, батьків та дітей ), колектив нашого закладу продовжує цікаву традицію - проведення у ці дні виставки спільних робіт батьків та дітей "Зимові фантазії".

Детальніше: Зимові фантазії

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
124
130
1287
1645
1001064
34.228.52.21
1
0
1

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.