Get Adobe Flash player

  DSCN0042 Писанка - одна зі стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру.

   Виготовлення писанки в українській традиції наділялось сакральним значенням та входило до звичаєво-обрядової сфери. 

   Вважаєте, що писанкарство - це складне вишукане мистецтво, яким займаються лише майстри? Це зовсім не так. Напередодні Великодня наші дошкільнята разом зі своїми батьками виготовили цікаві колоритні писанкові композиції.

Детальніше: Писанковий розмай

    DSCN1018   З метою розвитку образотворчих здібностей дошкільнят в нашому закладі дошкільної освіти відбулася виставка робіт "Подарунки від Сніговика".

       Зображувальна діяльність дітей відкриває широкий простір для дитячої фантазії. Воно дає дітям змогу проявити самостійність, виразити в малюнку, ліпленні чи аплікації свою індивідуальність.  Та  водночас зробити приємність своєму другові : подарувати власноруч виготовлену з любов"ю творчу роботу. 

Детальніше: Подарунки від Сніговика

                                                     DSCN1121  Подарую друзям Валентинку

До дня святого Валентина в ЗДО пройшла виставка валентинок. Діти разом з дорослими створили свою оригінальну валентинку та подарували своїм друзям.

Детальніше: Подарую друзям Валентинку

  IMG 3523Сонячна усмішка літа востаннє промайнула десь за поворотом, і спекотна пора щонайменше на рік відлетіла на південь. Навздогін їй до перельоту готуються й птахи, клопочуться у своїх справах тварини.

  Традиційно для цього часу осінь пов"язують їз похмурим настроєм. Утім. ніби перепрошуючи за це, осінь намагається усіляко довести нам. що вона не менш прекрасна, ніж інші пори року. Що лише варте унікальне різнобарв"я кольорів. Хіба в інший час ви знайдете листочок водночас зелений і жовтий, а по краях ще й багряний?

  Таку красу Осені відобразили в своїх роботах вихованці старших груп "Полісянка" та "Вишиванка".

Детальніше: Водить осінь хоровод 2018

   DSCN3226 Згідно річного та місячного планів днз на 2017-2018 навчальний рік 16 травня 2018 року батьки та вихованці нашого закладу освіти взяли активну участь у виставці "Об"ємні картини весняної днини".

    Аплікація - цікавий вид образотворчої діяльності. Виготовлення робіт з аплікації потребує крім наочно-дійових практичних операцій, ще й попередніх розмірковувань, аналізу поставленого завдання, підбору потрібного паперу за кольором, розміром, формою тощо.

  Під час підготовки робіт для виставки дошкільнята разом з татами, мамами, бабусями, дідусями, старшими братиками та сестричками підвищили свій рівень та навички з аплікаційної діяльності.

Детальніше: Об"ємні картини весняної днини

DSCN2707   Виготовляти різноманітні чудасії з пластиліну можна наодинці, в компанії однолітків або з дорослими, в сімейному колі. Творчий процес принесе задоволення і тим, хто бере в ньому участь, і тим, хто отримає чудовий подарунок, виготовлений "своїми руками".

  Маленькі вихованці нашого закладу дошкільної освіти та їх батьки радо відгукнулися на пропозицію влаштувати виставку виробів з пластиліну. 

  На виставку презентували цікаві та креативні поробки. Всі учасники проявили фантазію, винахідливість та творчість.

Детальніше: Пластилінові фантазії

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
275
1286
4082
819483
44.192.254.246
3
0
3

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.