Get Adobe Flash player

  IMG 3523Сонячна усмішка літа востаннє промайнула десь за поворотом, і спекотна пора щонайменше на рік відлетіла на південь. Навздогін їй до перельоту готуються й птахи, клопочуться у своїх справах тварини.

  Традиційно для цього часу осінь пов"язують їз похмурим настроєм. Утім. ніби перепрошуючи за це, осінь намагається усіляко довести нам. що вона не менш прекрасна, ніж інші пори року. Що лише варте унікальне різнобарв"я кольорів. Хіба в інший час ви знайдете листочок водночас зелений і жовтий, а по краях ще й багряний?

  Таку красу Осені відобразили в своїх роботах вихованці старших груп "Полісянка" та "Вишиванка".

Детальніше: Водить осінь хоровод 2018

   DSCN3226 Згідно річного та місячного планів днз на 2017-2018 навчальний рік 16 травня 2018 року батьки та вихованці нашого закладу освіти взяли активну участь у виставці "Об"ємні картини весняної днини".

    Аплікація - цікавий вид образотворчої діяльності. Виготовлення робіт з аплікації потребує крім наочно-дійових практичних операцій, ще й попередніх розмірковувань, аналізу поставленого завдання, підбору потрібного паперу за кольором, розміром, формою тощо.

  Під час підготовки робіт для виставки дошкільнята разом з татами, мамами, бабусями, дідусями, старшими братиками та сестричками підвищили свій рівень та навички з аплікаційної діяльності.

Детальніше: Об"ємні картини весняної днини

DSCN2707   Виготовляти різноманітні чудасії з пластиліну можна наодинці, в компанії однолітків або з дорослими, в сімейному колі. Творчий процес принесе задоволення і тим, хто бере в ньому участь, і тим, хто отримає чудовий подарунок, виготовлений "своїми руками".

  Маленькі вихованці нашого закладу дошкільної освіти та їх батьки радо відгукнулися на пропозицію влаштувати виставку виробів з пластиліну. 

  На виставку презентували цікаві та креативні поробки. Всі учасники проявили фантазію, винахідливість та творчість.

Детальніше: Пластилінові фантазії

  DSCN2146 Щоб дитина повірила в диво й весело провела новорічні свята, зовсім не обов"язково запрошувати професійних аніматорів або пакувати валізи до Лапландії. Цікаву розвагу цілком можна влаштувати вдома, виготовляючи святкові прикраси, запрошення, листівки - привітання тощо.

  Ось і наші вихованці разом з мамами і татами виготовили такі листівки - привітання з Новим Роком.

Детальніше: Новорічні листівки

SDC11766  В дошкільному навчальному закладі №1 "Ромашка" систематично влаштовують тематичні виставки малюнків.

10.03.2016 року згідно місячного плану роботи відкрилася виставка дитячих малюнків "Мама - сонечко в сім"ї, ми промінчики її".

Детальніше: Мама - сонечко...

 SDC11284  Дуже важливо, щоб батьки стали активними помічниками вихователів в організації освітнього процесу, але для цього їх слід зацікавити життям дитини у дитячому садку.

  Участь батьків у спільній організаціх виставок є ефективним методом у зближенні сім"ї та дошкільного закладу.

Згідно річного та місячного планів 16.02.2016 року в нашому ДНЗ відбулася виставка поробок з паперу "Мама, тато, я - дружна сім"я".

  Батьки та вихованці всіх 12-ти вікових груп взяли активну участь у виставці.

Педагогічний колектив "Ромашки" дякує всім активним учасникам цієї акції та сподівається на подальшу співпрацю.

Детальніше: Мама, тато, я...

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
119
233
352
6574
747439
54.208.73.179
2
0
2

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.