Get Adobe Flash player

                                                   IMG 3528 Зимові фантазії

       Зимові свята - дивовижний час, коли повсюди панує атмосфера добра, родинного затишку, особливої єдності.

       Шукаючи нові ефективні формати співпраці й спілкування всіх учасників освітнього процесу ( педагогів, адміністрації, батьків та дітей ), колектив нашого закладу продовжує цікаву традицію - проведення у ці дні виставки спільних робіт батьків та дітей "Зимові фантазії".

Детальніше: Зимові фантазії

                                                        IMG 3444Пластилінові фантазії

  Ліплення з пластиліну - одна з найулюбленіших розваг дітей. У ній залюбки беруть участь як молодші, так і старші дошкільники. Приміром, зі старшими дошкільниками можна організувати командні міні-конкурси пластилінових робіт. Також можна залучити до співпраці батьків, молодших сестричок, дідусів, бабусь. 

 Ось і ми в нашому закладі дошкільної освіти запланували та провели конкурс "Пластилінові фантазії". 

 Дякуємо всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію та прийняв участь у виготовленні робіт з пластиліну. Перемогла ж звичайно дружба! 

Детальніше: Пластилінові фантазії

  DSCN0042 Писанка - одна зі стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру.

   Виготовлення писанки в українській традиції наділялось сакральним значенням та входило до звичаєво-обрядової сфери. 

   Вважаєте, що писанкарство - це складне вишукане мистецтво, яким займаються лише майстри? Це зовсім не так. Напередодні Великодня наші дошкільнята разом зі своїми батьками виготовили цікаві колоритні писанкові композиції.

Детальніше: Писанковий розмай

    DSCN1018   З метою розвитку образотворчих здібностей дошкільнят в нашому закладі дошкільної освіти відбулася виставка робіт "Подарунки від Сніговика".

       Зображувальна діяльність дітей відкриває широкий простір для дитячої фантазії. Воно дає дітям змогу проявити самостійність, виразити в малюнку, ліпленні чи аплікації свою індивідуальність.  Та  водночас зробити приємність своєму другові : подарувати власноруч виготовлену з любов"ю творчу роботу. 

Детальніше: Подарунки від Сніговика

                                                     DSCN1121  Подарую друзям Валентинку

До дня святого Валентина в ЗДО пройшла виставка валентинок. Діти разом з дорослими створили свою оригінальну валентинку та подарували своїм друзям.

Детальніше: Подарую друзям Валентинку

  IMG 3523Сонячна усмішка літа востаннє промайнула десь за поворотом, і спекотна пора щонайменше на рік відлетіла на південь. Навздогін їй до перельоту готуються й птахи, клопочуться у своїх справах тварини.

  Традиційно для цього часу осінь пов"язують їз похмурим настроєм. Утім. ніби перепрошуючи за це, осінь намагається усіляко довести нам. що вона не менш прекрасна, ніж інші пори року. Що лише варте унікальне різнобарв"я кольорів. Хіба в інший час ви знайдете листочок водночас зелений і жовтий, а по краях ще й багряний?

  Таку красу Осені відобразили в своїх роботах вихованці старших груп "Полісянка" та "Вишиванка".

Детальніше: Водить осінь хоровод 2018

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
249
447
1054
8470
854807
52.203.18.65
1
0
1

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.