Get Adobe Flash player

                               DSCN0846  Ляльковий бум

   Театр - це свято, театр - це розвиток, театр - це виховання, театр - це можливість дарувати радість іншим. Театр - це диво! А найголовніше, це диво ми можемо творити самі! Можемо зростати, міцніти і розвиватися в процесі його творення. І треба для цього небагато - велике бажання створити домашній ляльковий театр. 

   Саме тому ми і запропонували нашим родинам виготовити ляльки власноруч. Адже спільні старання родини по виготовленню ляльок з підручних матеріалів справді творять  чудеса. 

  Пропонуємо фотозвіт колективної дієтворчості родин, які завжди нас підтримують та створюють маленькі дива. 

Детальніше: Ляльковий бум

 DSCN0835  Використання нетрадиційних технік образотворчості в роботі з дошкільнятами має безліч переваг. 

 По-перше, головна увага приділяється процесу творчості, а не результату, що дає відчуття успіху кожній дитині. 

 По-друге, у малят розвиваються уява та креативне мислення.

 По-третє, створюючи " Намисто для Маші" дошкільнята проявляли турботу та бажання створити щось цікаве та креативне.

 

Детальніше: Намисто для Маші

   DSCN0817 В Україні з давніх-давен люди, готуючись зустрічати весну, випікали з тіста жайворонки і роздавали їх дітям, щоб ті росли здорові й щасливі.

   Вважали, що саме птахи на своїх крилах приносять весну з далекого краю, проганяють люту зиму. Старі люди розповідають, що ця пташка народилася із сонячного жару.Вона прокидається разом з сонечком і своїм дзвінким голосочком сповіщає про те, що весна прийшла.

Детальніше: Стрітення 2020 р.

  DSCN0837 Вихователь середньої групи "Веселка" Соловей Лілія Володимирівна під час заняття "Вода-джерело життя" формувала у дітей уявлення про роль та цінність води для всього живого. Розвивала пізнавальний інтерес до води, її властивості, розвивала уяву, закріпила правила поведінки в лісі і біля водойми.

   Вихователь використала художнє слово, закріплювала вміння дітей відповідати на запитання, активізувала і збагатила словник дітей іменниками, прикметниками та дієсловами по темі заняття. Педагог прищеплювала бережливе ставлення до води.

Детальніше: Вода-джерело життя

   IMG 1849 Колективний перегляд занять - це традиційна форма роботи з підвищення професійної майстерності педагога. В нашому закладі освіти така форма поєднується з інноваційнми методиками . Тому зазвичай молоді та досвічені вихователі запозичують якусь "родзинку" для своєї практичної діяльності. 

   Так відбулося і під час перегляду заняття "Іграшки для малят" в середній групі "Теремок" ( вихователь Ярмолаєва Н.Л.).

   Наталія Леонідівна використала елементи інноваційних методик для розвитку зв"язного та описового мовлення, вміння дітей застосовувати в практичній діяльності нетрадиційні техніки зображувальної діяльності.

Детальніше: Іграшки для малят

          IMG 1841 "Хто в рукавичці живе" - під такою назвою вихователь молодшої групи "Калинка" Мартинова В.О. провела колективний перегляд заняття. Вихователь розвивала у дошкільнят навички зв"язного мовлення; учила переказувати казку за допомогою ілюстрацій, відповідати на запитання; збагатила словник дітей епітетами, дієсловами; формувала навички чіткої вимови слів; удосконалювала навички малювання штампом, паличкою і пальчиком; розвивала дрібну моторику рук, виховувала самостійність, відповідальність, креативність.

     Валентина Олександрівна вдало використала ілюстрації до казки "Рукавичка", персонажі лялькового, настільного театру. Діти із задоволенням розмалювали казкові будиночки для мешканців рукавички штампами, ватними паличками, пальчиками.

Детальніше: Хто в рукавичці живе

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
282
287
1249
10959
717219
34.201.18.139
2
0
2

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.