Get Adobe Flash player

    DSCN075910 травня 2024 року відбувся колективний перегляд в першій молодшій групі "Писанка" з ознайомлення з соціумом та Х.П.Д. (малювання) на тему "Світле свято Великдень".

     Вихователь Шнайдер О.А. дала дітям початкові уявлення про святкування Великодня; ознайомила з основними символами свята, зі звичаєм випікання святкового хліба - паски; удосконалювати вміння співвідносити кольори; познайомила з різновидами Великодніх яєчок - крашанкою, писанкою, крапанкою; продовжувала вчити уважно слухати, розуміти зміст коротенької казки, театралізованої на фартушку; викликала емоційний відгук. 

Детальніше: Cвітле свято Великдень

    DSCN077016 травня 2024 року відбувся колективний перегляд музичного домінантного заняття в старшій інклюзивній групі "Гончарик".

    Музичний керівник Кравчук П.Я. вчив дітей слухати, розрізняти та називати жанри музичних творів (марш, пісня, танець), визначати характер музичного твору (музика весела, сумна, бадьора, танцювальна, швидка, повільна тощо); розвивав вокально-хорові та музично-ритмічні навички, почуття темпу та ритму, слухову, зорову пам"ять. Продовжив розвивати музичні здібності через гру на музичних інструментах. 

Детальніше: Три кити в музиці

    DSCN07418 травня 2024 року відбувся колективний перегляд сюжетно-ігрового заняття з фізкультури "Моряки".

    Інструктор з фізичного виховання Юсенко Н.В. під час заняття удосконалювала вміння дітей повзати по гімнастичній лаві на животі, ходьбі по канату та підлізанні в тунель; вправляти в бігу по "купинках"; розвивала координацію рухів, чуття рівноваги, уяву та фантазію; рухові якості: швидкість, спритність, витривалість, гнучкість, силу; виховувала цілеспрямованість, дисциплінованість, увагу, позитивні та вольові риси характеру, бажання займатись фізкультурою та зміцнювати здоров"я.

Детальніше: Сюжетно-ігрове заняття з фізкультури

   DSCN07467 травня 2024 року відбувся колективний перегляд індивідуального заняття в старшій інклюзивній групі "Гончарик" на тему "Допоможи сонечку повернути промінці".

    Асистент вихователя Плескач М.О. удосконалювала зв"язне мовлення та уміння будувати речення, розвивала вміння відповідати на запитання повним реченням; розвивала чіткість мовлення, дрібну моторику рук, пам"ять, мислення, збагачувала словниковий запас слів; продовжувала розвивати пізнавальний інтерес до природи; виховувала дбайливе ставлення до природи. 

Детальніше: Допоможи сонечку повернути промінці

    DSCN071925 квітня 2024 року відбувся колективний перегляд заняття в першій молодшій групі "Писанка" "Курочка з курчатами".

     Вихователь Мамчур О.П. продовжила вчити дітей розрізняти геометричні фігури (круг, трикутник, квадрат); групувати предмети за кольором та називати колір; закріпила знання про основні кольори: жовтий, зелений, синій, червоний; розвивала увагу, уяву, спостережливість та дрібну моторику, сенсорні уявлення про колір, форму, тактильні відчуття; формувала комунікативні навички шляхом використання різних пізнавальних та дослідницьких завдань.

Детальніше: Курочка з курчатами

     DSCN066023 квітня 2024 року відбувся колективний перегляд заняття в середній групі "Теремок" на тему "Квест-гра. Математичні пригоди". 

      Вихователь Мешко Г.Ф. залучила малят до подорожі в країну Математики та спонукала їх вирішувати різні математичні завдання. Педагог використала інформаційні технології та цікаві ігрові завдання, які сприяли засвоєнню матеріалу в ігровій формі.  

Детальніше: Квест-гра. Математичні пригоди.

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
81
411
585
3878
1037174
3.238.112.198
1
0
1

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.