Get Adobe Flash player

 DSCN0835  Використання нетрадиційних технік образотворчості в роботі з дошкільнятами має безліч переваг. 

 По-перше, головна увага приділяється процесу творчості, а не результату, що дає відчуття успіху кожній дитині. 

 По-друге, у малят розвиваються уява та креативне мислення.

 По-третє, створюючи " Намисто для Маші" дошкільнята проявляли турботу та бажання створити щось цікаве та креативне.

 

Детальніше: Намисто для Маші

   DSCN0817 В Україні з давніх-давен люди, готуючись зустрічати весну, випікали з тіста жайворонки і роздавали їх дітям, щоб ті росли здорові й щасливі.

   Вважали, що саме птахи на своїх крилах приносять весну з далекого краю, проганяють люту зиму. Старі люди розповідають, що ця пташка народилася із сонячного жару.Вона прокидається разом з сонечком і своїм дзвінким голосочком сповіщає про те, що весна прийшла.

Детальніше: Стрітення 2020 р.

  DSCN0837 Вихователь середньої групи "Веселка" Соловей Лілія Володимирівна під час заняття "Вода-джерело життя" формувала у дітей уявлення про роль та цінність води для всього живого. Розвивала пізнавальний інтерес до води, її властивості, розвивала уяву, закріпила правила поведінки в лісі і біля водойми.

   Вихователь використала художнє слово, закріплювала вміння дітей відповідати на запитання, активізувала і збагатила словник дітей іменниками, прикметниками та дієсловами по темі заняття. Педагог прищеплювала бережливе ставлення до води.

Детальніше: Вода-джерело життя

   IMG 1849 Колективний перегляд занять - це традиційна форма роботи з підвищення професійної майстерності педагога. В нашому закладі освіти така форма поєднується з інноваційнми методиками . Тому зазвичай молоді та досвічені вихователі запозичують якусь "родзинку" для своєї практичної діяльності. 

   Так відбулося і під час перегляду заняття "Іграшки для малят" в середній групі "Теремок" ( вихователь Ярмолаєва Н.Л.).

   Наталія Леонідівна використала елементи інноваційних методик для розвитку зв"язного та описового мовлення, вміння дітей застосовувати в практичній діяльності нетрадиційні техніки зображувальної діяльності.

Детальніше: Іграшки для малят

          IMG 1841 "Хто в рукавичці живе" - під такою назвою вихователь молодшої групи "Калинка" Мартинова В.О. провела колективний перегляд заняття. Вихователь розвивала у дошкільнят навички зв"язного мовлення; учила переказувати казку за допомогою ілюстрацій, відповідати на запитання; збагатила словник дітей епітетами, дієсловами; формувала навички чіткої вимови слів; удосконалювала навички малювання штампом, паличкою і пальчиком; розвивала дрібну моторику рук, виховувала самостійність, відповідальність, креативність.

     Валентина Олександрівна вдало використала ілюстрації до казки "Рукавичка", персонажі лялькового, настільного театру. Діти із задоволенням розмалювали казкові будиночки для мешканців рукавички штампами, ватними паличками, пальчиками.

Детальніше: Хто в рукавичці живе

     DSCN0688 Щоб дитина повірила в диво й весело провела новорічні свята, зовсім не обов’язково пакувати валізи в Лапландію.

      Цікаве свято можна відвідати в закладі дошкільної освіти  "Ромашка" в компанії чудових педагогів, вірних друзів, новорічних казкових персонажів та справжнісінького Діда Мороза.

      А ще до послуг наших  вихованців чарівна фотозона, яка запрошує поринути маленьких відвідувачів в дивовижний світ Новорічних та Різдв’яних свят.

      Допомогла ж нам її облаштувати Ольга Валентинівна Гурин.

      Дякуємо Вам за увагу та чуйність - за той внесок, який Ви зробили в перетворення нашої музичної зали в дивовижну казку.

 

       З повагою колектив ЗДО

Детальніше: Подяка !!!

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
125
707
832
6479
688791
3.228.11.9
3
0
3

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.