Get Adobe Flash player

    DSCN0219Вихователь старшої групи "Майстриня" Ярмолаєва Н.Л. та музичний керівник Шнайдер Т.О. порадували старших дошкільнят яскравим святом, допомогли дізнатися більше про довкілля, здивували, розважили, звеселили малюків.

   Вони радо запросили усіх на Свято Вітру! Тут було весело і цікаво всім, адже на гостей чекали розваги, музика, загадки, пісні і танці.

Детальніше: Свято Вітру

                          DSCN0134 Колективний перегляд. Сторінками казок.

   08 листопада 2023 року на базі старшої інклюзивної групи "Гончарик" відбувся колективний перегляд заняття з освітнього напряму "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі" на тему "Сторінками казок" (вихователь Уляньчук О.Д.).

Детальніше: Колективний перегляд. Сторінками казок.

       Колективний перегляд. Школа Гнома Економа.

  DSCN015409листопада 2023 року відбувся колективний перегляд на базі старшої інклюзивної групи "Гончарик" заняття "Школа Гнома Еонома". Вихователь Мартинова В.О. продовжила знайомити дітей з елементарними економічними поняттями: товар, гроші, дохід, витрати, сімейний бюджет; називати грошовий знак України - гривню; вчила висувати найпростіші пропозиції, необхідні для розв′язання тих чи інших економічних проблем.

Детальніше: Колективний перегляд. Школа Гнома Економа.

  DSCN4709У старшому дошкільному віці продовжується уведення дитини у світ музичного мистецтва. Тим самим дорослі не лише насичують душу дитини глибокими переживаннями, пов"язаними зі сприйманням краси, а й розвивають особистісні якості дитини, передусім її естетичний смак, чутливість, почуття ритму, такту, музично-творчі здібності дитини.

  Роль музичного керівника в цьому процесі неперевершена і саме таку роль на себе взяв музичний керівник Кравчук П.Я. під час колективного перегляду домінантного музичного заняття "У світі чарівних звуків".

Детальніше: У світі чарівних музичних звуків

 З 17 квітня 2023 року наш заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 "Ромашка" комбінованого типу м.Березне розпочав участь в проекті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні".

 0-02-05-19b32bd50a2151ee4c56598ebf485749c290d0c4e2c9f875d3d3d64f07b8e65c 20fe57b7 Даний проект реалізує Всеукраїнська громадська організація "Асоціація працівників дошкільної освіти" в рамках СПІЛЬНО - програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об"єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором, бізнес-партнерами заради кожної  дитини в Україні.

 Мета проекту - сприяти набуттю компетентностей дітьми старшого дошкільного віку відповідно до вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти) перед вступом до школи, педагогічна підтримка батьків.

  Очні зустрічі проводять вихователі Васюк М.М., Кравчук М.В. з дітьми, які не охоплені дошкільною освітою; які є в списковому складі вихованців, але з різних причин не відвідували заклад дошкільної освіти; які отримували дошкільну освіту лише дистанційно.

  Під час зустрічей педагогами організовуються різні види діяльності за освітніми напрямами, визначеними у державному стандарті дошкільної освіти, які сприяють розвитку компотентностей, базових якостей особистості та збагачують досвід дитини. Усі зустрічі спрямовані на розвиток кожної дитини з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

Детальніше: Проект ЮНІСЕФ

  DSCN4543Конструктори ЛЕГО - це цікавий матеріал, що стимулює дитячу фантазію, уяву. Важливим є позитивний вплив конструювання на оволодіння загальними способами дій у різних видах діяльності, зокрема на розвиток і вдосконалення зорово-моторної координації. Завдяки проведенню занять з ЛЕГО-конструктором у дітей формуються уявлення про сенсорні еталони, технічні навички конструктивної діяльності, навички орієнтації у просторі та на площині. 

  Такі вміння і навички формує у своїх малят вихователь молодшої грури "Полісянка" Гарбар Т.А. Педагог під час колективного перегляду заняття "В гості до Мишеняти" завдяки роботі з конструктором ЛЕГО та пізнавальної гри навчила дітей дізнаватися багато всього важливого і в подальшому розвивати набуті навички.

Детальніше: В гості до Мишеняти

Авторизація

Відвідування

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
133
130
1296
1654
1001073
34.228.52.21
2
0
2

Авторські права 2012 @ ДНЗ "РОМАШКА" м. Березне, Рівненська область.

Усі права захищені. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.